<<Poprzednie 1 2 3

22–26 listopada – Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

pck

Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK wszystkim Honorowym Dawcom Krwi, wolontariuszom i sympatykom Ruchu HDK PCK składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, satysfakcji z ratowania zdrowia i życia innych ludzi – ich wdzięczności i miłości, szczęścia oraz sukcesów zawodowych. Dziękujemy za cząstkę siebie, jaką bezinteresownie oddajecie nieznanym ludziom, chorym w szpitalach oraz za pomoc i pracę jaką wykonujecie promując ideę honorowego krwiodawstwa. Pracownikom publicznej służby krwi przekazujemy serdeczne pozdrowienia i podziękowania za dobrą współpracę.

Czytaj dalej>>


Widowisko patriotyczne z okazji Dnia Niepodległości

w2

17 listopada w naszym LO wystawiono widowisko patriotyczne z okazji Święta Niepodległości. Imprezę planowano na 10 listopada w leskim amfiteatrze, niestety pogoda pokrzyżowała organizatorom szyki. Wiersze i fragmenty prozy przeplatane pieśniami patriotycznymi wypełniły program uroczystości. Młodzi artyści z pasją i pełnym zaangażowaniem poprowadzili widzów poprzez naszą historię. Piękne i pełne emocji słowa rozbrzmiewały w starych szkolnych murach a przemyślane i dojrzałe interpretacje budowały podniosły, patriotyczny nastrój. Licznie zgromadzeni goście nie kryli wzruszenia. Koncert i młodzi artyści zostali wspaniale przyjęci, o czym może świadczyć fakt, że brawom i oklaskom nie było końca. Uśmiechy, serdeczne uściski dłoni i mnóstwo gratulacji to najlepsze podziękowanie i uznanie dla artystów i reżyserek widowiska: prof. Ewy Dziedzickiej i prof. Katarzyny Wermińskiej.

Czytaj dalej>>Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy 20 - 22 listopada 2015

baner 1

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy to pierwsza i największa impreza festiwalowa o tematyce podróżniczej w województwie podkarpackim, odbywająca się nieprzerwanie od 2009 roku. Od samego początku wydarzenie to skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, dla których chęć poznawania świata i nowych ludzi jest czymś więcej, niż tylko kolejnym sposobem spędzania wolnego czasu.

Czytaj dalej>>


WYWIADÓWKA

rodzice

Zapraszamy wszystkich rodziców 17 listopada (we wtorek) o godz. 16:00 na wywiadówkę śródsemestralną.

Czytaj dalej>>
Święto Niepodległości

wywies

10 listopada (wtorek) o godz.11.45 rozpocznie się akademia z okazji Święta Niepodległości. Po akademii lekcje odbywają się zgodnie planem. 

Czytaj dalej>>


GRANT FUNDACJI KSIĄŻĄT LUBOMIRSKICH DLA NASZEGO UCZNIA

fundacja

W sobotę 24 października odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Stypendiów i Grantów dla Uzdolnionej Młodzieży Podkarpacia kolegium wschodnim Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Na uroczystą galę przybyli wszyscy stypendyści z najodleglejszych miejscowości Podkarpacia. W gronie zaproszonych gości jako jedyny mieszkaniec powiatu leskiego znalazł się uczeń naszej szkoły - Mateusz Lisowski. Mateusz zdobył jednorazowy grant w wysokości 1000 zł.

Czytaj dalej>>


Opłata za egzamin maturalny

oke

Od roku szkolnego 2015/2016 egzamin maturalny z każdego przedmiotu obowiązkowego i przedmiotu dodatkowego, zarówno w części ustnej, jak i w części pisemnej, jest odpłatny dla absolwentów, którzy:

Czytaj dalej>>


<<Poprzednie 1 2 3